Garanti Bankası’na kalite ödülü

Garanti Bankası, dünyanın önde gelen bankaları Deutsche Bank, JP Morgan Chase Bank ve Citibank NA’den Kalite Ödülü (Quality Recognition Award) aldı.

14.07.2006 - 00:00 | MediaCat

Deutsche Bank, Euro ve dolar havalelerindeki hatasızlığı nedeniyle Garanti’yi ödüle layık gördü. Euro havalelerindeki en yüksek hatasızlık oranıyla Türk bankaları arasında 1. sırada yer alan Garanti, Deutsche Bank’tan, Euro transferlerinde üst üste 3. defa, dolar transferlerinde ise üstüste 4. kez kalite ödülü alan ilk Türk bankası oldu.

Garanti, JP Morgan Chase Bank ve Citibank NA tarafından da döviz transferi işlemlerindeki hatasızlık oranının yüzde 99’a ulaşması veya aşması nedeniyle üst üste 2. kez ödüle layık görüldü. Garanti, JP Morgan Chase Bank’in ödülünü, istikrarlı ve yüksek kalitedeki performansının yanı sıra, işlem standartları nedeniyle alarak, JP Morgan’ın dünya çapında transfer işlemi yaptığı müşterileri arasında bu kriterleri karşılayan yüzde 1’lik dilimde yer aldı. Citibank NA ise dolar ve Euro transferlerinde yüzde 99’un üzerindeki hatasızlık oranı nedeniyle Garanti’yi ödüle layık gördü.

Garanti daha önce, ABD’nin en eski bankalarından Bank of New York’tan da 2004 ve 2005 yıllarında dolar transferlerindeki hatasız işlemleri nedeniyle, STP Mükemmellik Ödülü (Straight Through Processing) almıştı.
(ntvmsnbc)

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.