Roy+Teddy’e yeni kreatif direktör

Yeni dönemde ajansın kreatif süreçlerine liderlik edecek isim belli oldu.

31.05.2021 - 10:31 | MediaCat

Roy+Teddy'e yeni kreatif direktör

Roy+Teddy’de yeni bir kreatif direktör ataması gerçekleşti. Ajansın kreatif direktörü, son olarak Ogilvy İstanbul bünyesinde görev alan Doruk Özer oldu.

Sektörde 15 yılı aşkın süreyi geride bırakan Doruk Özer, kariyerine M.A.R.K.A’ da başladı. Ardından LOWE bünyesinde Efes Pilsen, Omo, Hyundai gibi markalarla çalışma fırsatı yakalayan Özer, 2009’da Ogilvy’e katılarak burada yaklaşık üç yıl boyunca birçok yaratıcı kampanyaya imza attı. Takip eden dönemde Geometry’e kreatif direktör olarak atandı ve burada shopper marketing ve dijital pazarlama ekosistemini keşfettikten sonra Ogilvy’e geri dönerek Calve “Evdeki Sos”, Fuse Tea “Bu Rahatlık Nerden Geliyor” gibi bol ödüllü kampanyaları hayata geçirdi. Ek olarak, 4129Grey ve Alice BBDO’da Mercedes-Benz, Nutella, Pepsi ve Superfresh başta olmak üzere pek çok markanın iletişimini üstlendi. Son olarak Eylül 2018’de Ogilvy’e kreatif direktör olarak geri döndü ve bu süreçte About Nights (Aşık Ol), HSBC, Coca-Cola, Philips, Google, Nestlé ve Türk Telekom gibi markaların iletişimlerini, 100 kişiye yakın bir ekibe liderlik ederek sürdürdü.

Özer, yeni dönemde Roy+Teddy’nin kreatif direktörü olarak ajansın tüm kreatif süreçlerine liderlik edecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.