garaj11’in yeni marka yüzü Mustafa Sandal

Mustafa Sandal, garaj11 için kamera karşısında.

31.05.2021 - 10:49 | MediaCat

garaj11'in yeni marka yüzü Mustafa Sandal

İkinci el araç alım satım platformu garaj11 yeni dönemde marka yüzü olarak Mustafa Sandal ile anlaştı. garaj11 ve Mustafa Sandal işbirliği, Sandal’ın “Araba” şarkısının eşlik ettiği üç reklam filmiyle ekranlardaki yerini aldı.

Reklam filmlerinde garaj11’in sektördeki çözüm üreten, güvenilir platform yaklaşımını ortaya koyduklarını ve garaj11’in sunduğu hizmetler ve sağladığı avantajlarla otomobil alım satımına yeni bir soluk getirdiklerine inandıklarını söyleyen n11.com Marka Direktörü Simin Özkar, “E-ticaretin sunduğu zahmetsiz ve güvenli alışveriş deneyimini otomotiv sektör dinamikleriyle birleştirerek garaj11’i hayata geçirdik. Projeyi hayata geçirirken öncelikli hedefimiz, tüketicilerin e-ticaretten sanki bir cep telefonu alır gibi otomobil alabilmesi yönündeydi ve bu doğrultuda karşılaşılabilecek tüm sorunları ortadan kaldıran, güven ve kolaylık vaadimizi destekleyen yeni hizmet ve çözümler geliştirdik. Lansman dönemine özel olarak da Türkiye’nin her iline ücretsiz nakliye fırsatını tüm tüketicilere sunuyoruz. Nakliye fırsatı Haziran ayının sonuna kadar sürecek” dedi.

n11.com Marka Direktörü Simin Özkar ve Mustafa Sandal

garaj11’in marka yüzü Mustafa Sandal ise, işbirliğini, “garaj11 ile başlattığımız bu işbirliğinden büyük keyif alıyorum. Reklam filmlerini çekerken çok eğlendik. Hem senaryosunu hazırladığım hem de prodüksiyonunu yaptığım bu reklam serisi benim için çok ayrı. Açıkçası ben de en az marka kadar heyecanlıyım. Bundan yıllar önce online olarak araç satın alabileceğimizi ya da aracımızı satabileceğimizi söyleseler inanmazdık. Ancak bugün artık e-ticaret hayatımızın önemli bir parçası ve bir çözüm aracı haline geldi. Tüm n11.com çalışanlarına ve yönetimine hayatımızı kolaylaştıran çözümler sunmaya devam ettikleri için teşekkür ediyorum” sözleriyle değerlendirdi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.