Roberto Carlos ve Delgado Lig TV reklamında

Lig TV, Turkcell Süper Ligi yeni bir reklam filmi ile karşılıyor. Lig TV’nin 'Futbolu Kucaklıyoruz'...

20.08.2008 - 17:13 | MediaCat

Lig TV, Turkcell Süper Ligi yeni bir reklam filmi ile karşılıyor. Lig TV’nin ‘Futbolu Kucaklıyoruz’ sloganından yola çıkan reklam filminde 3 büyüklerin önde gelen futbolcuları; Roberto Carlos, Mathias Delgado ve Servet Çetin yer alıyor. Alametifarika tarafından çekilen reklam filminin yönetmenliğini ise Umur Turagay yaptı.

Futbolu futbolseverlerle buluşturan Türkiye’nin ilk spor kanalı Lig TV, yeni futbol sezonunu yepyeni bir reklam filmi ile kucaklıyor. Yeni reklam filmi; milyonların tutkunu olduğu futbol ile Lig TV markası arasındaki ilişkiyi daha da güçlendirerek, DIGITURK’ün bu alanda sunduğu hizmeti kitlelere paylaşıyor.

Turkcell Süper Lig ve Fortis Türkiye Kupası maçlarını yayınlayan Lig TV; sadece maç yayını ile sınırlı kalmıyor, futbol tutkunlarının ilgisini çekecek bir içerikle sezon boyu pek çok başarılı yapıma da imza atıyor. Futbol dünyasından haberler, puan durumları ve farklı bakış açıları ile ortaya konulan maç yorumları sezon boyunca Lig TV’yi futbol tutkunları için vazgeçilmez bir ekran haline getiriyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.