‘Renkli Ufuklar’ web sitesi artık çok daha renkli

Visa Europe, kurumsal sosyal sorumluluk projesi "Renkli Ufuklar" için kurduğu web sitesinin içeriğini...

11.03.2009 - 14:44 | MediaCat

Visa Europe, kurumsal sosyal sorumluluk projesi “Renkli Ufuklar” için kurduğu web sitesinin içeriğini çocuklara yönelik yeni bölümlerle zenginleştirdi. Site interaktif içeriğiyle çocukları hem eğlendiriyor hem eğitiyor.

Visa Europe, 3 yıldan beri 23 üye Türk bankası ve Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) ile birlikte yürüttüğü “Renkli Ufuklar” projesiyle aynı adı taşıyan web sitesiyle çocuklara keyifli bir dünya sunuyor.

Sitede, çocukların eğlenceli vakit geçirmesi için oyunlar ve yaratıcılığı destekleyen “E-card Yaratın” gibi bölümler bulunuyor. “Renkli Ufuklar” web sitesi çocukları eğlendirmekle kalmıyor, aynı zamanda onlara faydalı bilgiler de sunarak eğitiyor. Çocuklar, “Kim Kimdir?” bölümünde ünlü bilim insanları hakkında bilgi edinirken, hayvanlar hakkında eğlenceli bilgileri de “Renkli Bilgiler” bölümünden okuyabiliyorlar.

“Renkli Ufuklar” projesi ile ilgili detaylı bilgiler, güncel haberler ve proje kapsamında gerçekleştirilen etkinlikler ile çocukların renkli dünyaları www.renkliufuklar.com.tr sitesinden takip edilebilir.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.