Renklerin dansı

Marshall'ın yeni reklam filmi yayında.

26.03.2021 - 15:15 | MediaCat

Boya markası Marshall, renkleriyle hayatın enerjisini hissetmeye davet eden yeni reklam filmini yayınladı.

Marshall kullanıcılarının yaşam ortamları aracılığıyla kişiliklerini ifade etme gücü üzerine kurgulanan film MullenLowe Londra imzası taşıyor.

Marshall Pazarlama Müdürü Pınar Adabağ, yeni reklam kampanyalarını, “Bugün yayına aldığımız reklam filmimizde karakterler, farklı renkleri ve efektleri yansıtıyor. Bu yansımaların her biri bir dizi duygu ve hisleri beklenmedik bir şekilde uyandırıp hayata geçiriyor. Her insan karakteri farklı duygu ve renkler barındırıyor. Kişinin bulunduğu mekana ve ortama göre bu renk kombinasyonları farklılaşabiliyor. Filmimizin ana mesajı Marshall Boya sizin yaşadığınız ortama ve duygularınızda ilham alarak size mutlu edecek renk kombinasyonları sunuyor şeklinde değerlendirilebilir” dedi.

Filmde yalnızca renklerin neşesini değil, aynı zamanda seslerini de yakalamak istediklerini aktaran Adabağ, “Dans, bu özellikleri ifade etmenin mükemmel bir yoluydu. Hazırladığımız filmde renkleri görmenin yanı sıra izleyicilerin, dokulara neredeyse dokunabildikleri ve farklı dans stillerinin titreşimini hissettikleri bir dünya yaratmak istedik. Evimiz için mükemmel rengi seçerken hepimizin karşılaştığı şüpheler, kampanyamızın başlangıç noktasıydı. Renkli boya karakterleri, tüm bireysel niteliklerini kullanarak tüketicinin dikkatini çekmek için sahne alıyor. Çalışma, evinizi boyamak için seçtiğiniz renklerin ve dokuların kendiniz hakkında ne kadar çok şey ifade ettiğini vurguluyor çünkü istenen boya ve efekt kendi zihinsel sürecinizin bir ifadesidir” şeklinde konuştu.

KÜNYE

  • Reklamveren: Marshall
  • Reklam Ajansı: MullenLowe Londra

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.