Dijital dönüşümün anti aging uzmanı: Daniel Levitin

Nörobilimci, Müzisyen ve Yazar Prof. Daniel Levitin 8 Nisan'da Digital Age Tech Summit'te.

26.03.2021 - 16:26 | MediaCat

Dijital dönüşümün anti aging uzmanı: Prof. Daniel Levitin

Bu yıl 8 Nisan tarihinde “Future-Proofing” temasıyla online gerçekleşecek Digital Age Tech Summit dijital devrimin yarattığı yeni platformların nabzını tutmaya ve dijital dünyanın en yaratıcı isimlerinin fikirlerine ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

Geleceği şekillendiren teknolojilerin ve dijitalin rolünün masaya yatırılacağı Digital Age Tech Summit ’21’in konuşmacıları arasında yer alan isimlerden biri de Nörobilimci, Müzisyen ve Yazar Prof. Daniel Levitin.

Lisans eğitimini Stanford Bilişsel Bilimler Bölümü’nde, yüksek lisans ve doktorasını bilişsel psikoloji alanında tamamlayan Prof. Levitin’in aynı zamanda Oregon Üniversitesi’nde, müzik & teknoloji yan dalında doktorası bulunuyor.

Apple, Booz-Allen, Microsoft, ABD Donanması, Sonos, Philips, Sony, Fender ve AT&T gibi şirketlere danışmanlık yapan; Science, Nature, PNAS, The New Yorker, The Atlantic ve The Wall Street Journal gibi yayınlarda 300’ü aşkın makalesi yayımlanan Prof. Levitin, Minerva Enstitüsü Sanat ve Beşeri Bilimler Kurucu Dekanlığının yanı sıra McGill Üniversitesi Psikoloji, Nörobilim ve Müzik Emeritus Profesör olarak görev yapıyor.

Prof. Daniel Levitin, 8 Nisan’da Digital Age Tech Summit’te pandemi döneminde toplumdan dışlanan 65 yaş üstünün dijital dönüşüm sürecine nasıl entegre edilebileceğini ve aktif yaşlanmanın iş dünyasının gündemine girmesiyle oluşabilecek fırsatları anlatacak.

Digital Age Tech Summit ’21 hakkında detaylı bilgiye ulaşmak ve etkinliğe kayıt olmak için buraya göz atabilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.