Reklamı tamamlayan işi alır

Vita Coco'dan reklam ve iş ilanını bir araya getiren hamle.

11.09.2020 - 11:45 | Sencer Uçar

Hindistancevizi ürünlerini tüketiciyle buluşturan Vita Coco, iş arayan genç tasarımcılara ulaşmak adına sıradışı bir yönteme başvurdu. Los Angeles’a tamamlanmamış bir ilan yerleştiren marka, genç tasarımcılardan ilanı tamamlamalarını istiyor.

Tasarımcılara, “İlk adımı atmak isteyen ya da yola bu zor zamanlarda koyulmuş bir tasarımcısın. Sana ilk adımında yardım etmek isteyen bir şirketiz ama Sunset’teki koca ilanımızdan da belli olduğu üzere, aynı zamanda senin yardımından da faydalanabiliriz. Neyse ki birbirimizi doğru yerde doğru zamanda bulduk. Vita Coco’da neler yapabileceğini göstermek için ilanımızı kullan. İşi alabilirsin” sözleriyle seslenen markanın kampanyası sadece işe adımla sınırlı da değil. İlk 100 başvuruya bir yıllık Squarespace üyeliği, ilk 10’a girenlere 1000’er dolar ödül sunuluyor.

Yarışmaya katılmak isteyenler, markanın internet sitesi üzerinden indirdikleri materyallerle hazırladıkları çalışmalarını, Twitter ya da Instagram’da Vita Coco hesabını etiketleyerek ve #CompleteVC ,#Entry etiketlerini kullanarak  paylaşabiliyor.

KÜNYE

  • Reklamveren: Vita Coco
  • Reklam Ajansı: Interesting Development
Kaynak: Musebycl.io

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.