MediaCat

MediaMarkt’ta Çağanur Atay Uçtu’nun görev alanı genişledi

Çağanur Atay Uçtu, MediaMarkt Türkiye’de e-ticaretin yönetimi de üstlenecek.

MediaMarkt’ta Çağanur Atay Uçtu’nun görev alanı genişledi

MediaMarkt Türkiye İcra Komitesi Üyesi ve MediaMarkt Türkiye ve İsveç Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü olarak görev almakta olan Çağanur Atay Uçtu yeni bir sorumluluk daha üstlendi.  Müşteri odaklı dönüşümün ve ticari faaliyetlerin tüm dünyada dijitale odaklandığı bir dönemde, MediaMarkt’ın global vizyonu doğrultusunda pazarlama ve kurumsal iletişim direktörlüğünün, e-ticaret direktörlüğüyle tek çatı altında yönetilmesine karar verilmesi üzerine, MediaMarkt Türkiye’de e-ticaretin yönetimi de Atay Uçtu’ya emanet edildi.

Çağanur Atay Uçtu, Ağustos 2020 itibarıyla görevine MediaMarkt Türkiye İcra Komitesi Üyesi, MediaMarkt Türkiye Pazarlama, Kurumsal İletişim ve e-Ticaret Direktörü ve MediaMarkt İsveç Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü olarak devam edecek.

2015 yılından bu yana görev aldığı MediaMarkt’ta şirketin Türkiye’deki müşteri odaklı dönüşüm sürecinde önemli bir sorumluluk üstlenen Atay Uçtu, bu alanda Türkiye’de yapılan çalışmaların globale ihraç edilmesinde önemli bir örnek teşkil etti. Tüm şirket organizasyonunun müşteri temelli bir yaklaşımla dizayn edilmesini sağlayan Atay Uçtu, MediaMarkt Türkiye’nin sadece satış öncesi bilgilendirme kanallarını değil, satış süresince olan ve satış sonrasında da devam eden çağrı merkezi ve müşteri deneyimi departmanlarını ve CRM departmanlarını toplu yöneten bir organizasyon olmasına önemli katkılar sağladı.

Atay Uçtu, Fark Yaratan Kadınlar 2018‘de, Türkiye’nin fark yaratan, sınırları aşan, iş dünyasına değer katan ve zamanın önünde koşan 10 kadın lideri arasında Pazarlama Lideri unvanıyla yer almıştı.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.