MediaCat

Sevgili Kobe

Nike Çin, Black Mamba’yı ilhamını basketbolcunun hayatından alan bir animasyonla anıyor.

Sevgili Kobe

Ocak ayında geçirdiği helikopter kazasında 13 yaşındaki kızı Gianna’yla birlikte yaşamını yitiren Kobe Bryant’sız geçen yedi ayın ardından basketbolcuya özlemini bir videoyla taçlandıran Nike Çin, Dear Kobe adını verdiği bir buçuk dakikalık bir animasyon yayınladı.

Bryant’ın dünyaya sunduğu ilhamı anlatmak için basketbolcunun gerçek video kayıtlarından faydalanarak hazırlanan animasyon Wieden + Kennedy Şanghay imzası taşıyor. Yapımını Paris menşeli Mathematic Studios’un üstlendiği filmin yönetmen koltuğundaysa François Rousselet oturuyor.

Projenin ilk döneminde, nasıl bir animasyon hazırlamaları gerektiğini tartışırken son derece saygılı bir ton benimsemeleri gerektiğinde karar kıldıklarını söyleyen Mathematic Studios Baş Yapımcısı Guillaume Marien filmi şu sözlerle özetliyor:

“Bu film Kobe Bryant’ın hayatına yapılmış dokunaklı bir yolculuk ve filmi onun dünya genelinde milyonlarca Kobe hayranı tarafından izlenileceğinin farkında olarak hazırladık.”

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.