MediaCat

Reklamcılık Vakfı’ndan Strateji Yıldızları Kampı

Vakıf, genç stratejistleri çağırıyor.

Reklamcılık Vakfı’ndan Strateji Yıldızları Kampı

Reklamcılık Vakfı‘nın stratejiye kafa yormak isteyenler için tasarladığı ‘Strateji Yıldızları Kampı’nda yaratıcı strateji alanının 16 etkili ismi, genç stratejistler ve yöneticilerle buluşacak.

Kampın programı, BBDO‘dan Haluk Sicimoğlu liderliğinde; Future Bright‘tan Akan Abdula, Güzel Sanatlar Saatchi&Saatchi‘den Yelda Aktuna ve Madalion‘dan Zeynep Başaran‘ın başkanlığında hazırlanmış. Vakfın duyurusunda, alanında önde gelen 17 isimle birlikte Kalita Araştırma‘nın da sürece destek verdiği ifade ediliyor.

Duyuruda ayrıca, eğitimde katılımcılara strateji ustalarının yaklaşımlarının dikte edilmeyeceği, onlarca yaklaşımın farklılıklarıyla sunulması ile katılımcıların özgün modeller geliştirmesine zemin hazırlanacağı belirtiliyor. 22 Mayıs’tan itibaren 3 hafta sürecek eğitim Çarşamba ve Perşembe günleri 19:00-21:30 arası, Cumartesi günleri 10:00-16:30 saatlerinde gerçekleşecek. Etkinlik boyunca katılımcılar haftada 11 saat, toplamda ise 33 saat eğitim alacak.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.