MediaCat

Reddedemeyeceğiniz bir makarna sosu

Heinz ve Paramount işbirliğinden doğan The Godfather Makarna Sosu İngiltere’de sınırlı süreliğine satışa sunulacak.

Heinz, film ve dizilerde rastlanan tarifleri deneme akımına sinema tarihinin en ikonik yapımlarından The Godfather’dan bir tarifle katılıyor.

Heinz & Paramount işbirliğinin ürünü, bir makarna sosu ve Michael Corleone’ye kusursuz makarna sosunun nasıl pişirileceğini öğreten Peter “silahı bırak, cannoli’yi al” Clemenza’nın anlattığı malzemelerden oluşuyor. The Godfather Makarna Sosu, aileyi doyuracak miktardaki 490 gramlık kavanozlarla, markanın İngiltere internet mağazasında satışa sunuluyor. Sınırlı sayıda üretilen üründen bir kişi en fazla beş kavanoz sipariş verebiliyor.

The Godfather Makarna Sosu’nun lansmanı Reddit, Meta platformları ve TikTok gibi sosyal medya platformlarına, ilan ve açıkhava mecralarına uzanan VML İspanya imzalı kampanyayla; sinema salonları, film siteleri ve The Godfather hayranlarını bir araya getiren sosyal medya toplulukları gibi bağlamsal yerleştirmelerle yürütülecek.

Heinz Yeni Girişimler Direktörü Caio Fontenele, sosyal medyada insanların en sevdikleri film ve dizilerdeki tarifleri denemelerinin yükselen bir trend olduğunu gördüklerini ve The Godfather‘daki ikonik tarifi insanlarla buluşturanın kendileri olması gerektiğine inandıklarını söylüyor.

VML İspanya Yönetici Kreatif Direktörü Pipo Virgós, “Tüm zamanların en sevilen filmlerinden birinin potansiyel bir makarna sosu reklamı olduğunu keşfetmek aklımızı başımızdan aldı. En iyi filme en iyi domates yakışırdı ve bu yüzden ‘Heinz olmalıydı’. Efsanenin 50’nci yıldönümüne ve gelecek haftaki Oscar töreniyle aynı zamana denk gelmesi teklifi reddetmeyi daha da zorlaştırdı” diyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.