MediaCat

Red Bull en yaratıcı doodle’ların peşinde

Son başvuru tarihi 24 Mart olarak belirlenen Red Bull Doodle Art’a geri sayım başladı.

Red Bull en yaratıcı doodle’ların peşinde

Yaratıcı çizerleri zihinlerinden geçenleri doodle’lar aracılığıyla kağıda dökmeye davet eden Red Bull Doodle Art’a başvurular devam ediyor.

Son başvuru tarihi 24 Mart olarak belirlenen Red Bull Doodle Art kapsamında 60’tan fazla ülkeden katılımcı çizim becerilerini sergileyecek. 18 yaşını doldurmuş tüm yetenekler, yarışmaya hem kâğıt kalemle hem de dijital ortamda yarattıkları doodle’larla katılabilecek.

Jürinin yaratıcılık, artistik beceriler ve eğlenceli içerikler çerçevesinde değerlendireceği çalışmalar arasından Türkiye’den finale kalan çalışmanın sahibi, 25-28 Mayıs tarihlerinde Amsterdam’da gerçekleştirilecek Red Bull Doodle Art 2023 Dünya Finali’nde ülkeyi temsil etme şansı yakalayacak.

Ülke finalistleri, dünya finali kapsamında yetenekli ve dünyaca tanınmış sanatçılarla buluşma ve atölyelerde deneyim paylaşma imkânı bulacak. Finalistlerin eserleri aynı zamanda halkın katılımına açık bir sergi ile sanatseverlerle buluşacak.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.