MediaCat

MediaMarkt Türkiye’de üst düzey atama

MediaMarkt Türkiye’de pazarlama, e-ticaret ve kurumsal iletişim direktörü olarak görev yapacak isim belli oldu.

MediaMarkt Türkiye’de üst düzey atama

Elektronik perakendecisi MediaMarkt’ın Türkiye organizasyonun yönetim şemasında yeni düzenlemeler yapıldı. Pazarlama ve kurumsal iletişim direktörlüğü departmanının sorumluluğu şirketin operasyondan sorumlu icra kurulu üyesi (COO) Hulusi Acar’a devredilirken; şirketin Benelüks bölgesine atanan Çağanur Atay Uçtu’dan boşalan pazarlama, e-ticaret ve kurumsal iletişim direktörlüğü koltuğuna Tolga Ünvan getirildi.

Koç Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nde lisans eğitimini tamamladıktan sonra yüksek lisans derecesini Yeditepe Üniversitesi’nden alan Tolga Ünvan, profesyonel iş yaşamına 2002 yılında Procter & Gamble’da (P&G) marka müdür yardımcısı olarak başladı. Sonraki süreçte Henkel, The Coca-Cola Company, Nestlé gibi uluslararası şirketlerde çeşitli yöneticilik görevleri üstlenen Ünvan, 2019 yılında Getir’e pazarlamadan sorumlu genel müdür yardımcısı olarak atandı. Son olarak Zubizu’nun CEO koltuğunda oturan Tolga Ünvan, yeni dönemde MediaMarkt Türkiye Pazarlama, E-ticaret ve Kurumsal İletişim Direktörü olarak görev yapacak.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.