MediaCat

Real Madrid ve HP’den işbirliği

HP, Real Madrid’in teknoloji sponsorluğunu üstlenecek.

Real Madrid Futbol Kulübü, HP ile küresel çaplı teknoloji sponsorluğu anlaşması imzaladığını açıkladı. Real Madrid ve HP işbirliği Real Madrid Başkanı Florentino Pérez, Real Madrid A Takım Antrenörü Carlo Ancelotti, erkek ve kadın futbol takımlarının kaptanları ve HP Pazarlama ve Kurumsal İlişkiler Direktörü Antonio Lucio’nun katılımlarıyla Ciudad Real Madrid’de düzenlenen ortak imza töreninde duyuruldu.

Çok yıllı anlaşma kapsamında HP, kulübün 121 yıllık tarihinde logosu Real Madrid formasının kolunda yer alan ilk marka olacak. Sponsorluk erkek ve kadın takımlarının yanı sıra gençlik programlarını da kapsayacak. Real Madrid oyuncuları yeni sponsorlu formalarını ilk kez 4 Şubat’ta Atlético de Madrid’e karşı oynayacakları maçta giyecek.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Real Madrid C.F. (@realmadrid)’in paylaştığı bir gönderi

HP, kulübün en yeni teknoloji ortağı da olacak. Bu işbirliği, kulüp alanlarının dijital dönüşümünü hızlandırmayı ve Real Madrid taraftar deneyimini yeni Santiago Bernabeu kompleksinin bir parçası olarak oyunlar, kulüp operasyonları ve yüz yüze deneyimler de dahil olmak üzere daha yüksek bir seviyeye taşımayı amaçlıyor.

HP ve Real Madrid’in taraftarları memnun etme, olağanüstü performans sağlama ve topluluklar üzerinde olumlu bir etki yaratma konusunda ortak bir tutkuya sahip iki ikonik küresel marka olduğunu ifade eden HP Pazarlama ve Kurumsal İlişkiler Direktörü Antonio Lucio, “Real Madrid ile ortaklık yapmaktan onur duyuyoruz ve paylaştığımız toplulukları güçlendirirken taraftarlar için harika yeni deneyimler yaratmak üzere HP’nin teknolojisinin ve markasının gücünden yararlanmak için birçok heyecan verici fırsat görüyoruz” dedi.

Her iki marka da spor ve teknoloji aracılığıyla toplulukları güçlendirme, saygınlığı ve kapsayıcılığı geliştirme vizyonunu paylaşıyor. HP dünya çapında milyonlarca insan için dijital eşitliği hızlandıran girişimler yoluyla dijital uçurumla mücadele ederken, Real Madrid daha kapsayıcı bir spor topluluğu yaratmaya kararlı bir kulüp olarak ön plana çıkıyor. Yeni sponsorlukları sayesinde markalar dijital uçurumun kapatılması da dahil olmak üzere toplumsal sorunları ele alan programları birlikte oluşturacak.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.