Punch BBDO’dan reklamcılık öğrencilerine çağrı

Açık Brief projesiyle eski brief'lerini paylaşıma açan ajanstan "karşılıklı üretim ve kafa açma seansı"na davet.

08.04.2020 - 13:32 | Sencer Uçar

Punch BBDO'dan reklamcılık öğrencilerine çağrı

Coronavirus salgını nedeniyle üniversite öğrencileri bu bahar döneminini uzaktan eğitimle sürdürecek ve okullarından ayrı kalacak. Sosyal izolasyona bir de 20 yaş altına uygulanan sokağa çıkma yasağı eklenince, tıpkı diğer bölümlerdeki öğrenciler gibi, ülkemizde reklamcılıkla alakalı onlarca bölümde okuyan öğrencilerin de değerlendirebilecekleri vakit artmış durumda.

Punch BBDO ise Açık Brief projesiyle, boş vakitlerini yaratıcılıkla harmanlamak isteyenlere, özellikle de reklamcılık öğrencilerine sesleniyor. Daha önce hayata geçirdiği işlerin brief‘lerini paylaşma kararı alan ajans, “karşılıklı bir üretim ve kafa açma seansı”na ilk davetini de Joker Baby’nin geçtiğimiz yıl büyük beğeni toplayan Babalar Günü filmiyle gerçekleştiriyor.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

#evdekal sürecinde bizim için değişen tek şey happy hour’larda kadeh tokuştururken bilgisayar ekranlarını biraz yıpratmak oldu. Biz gelen brief’ler üzerine çalışmaya devam ediyoruz ama belki çalışamayanlar, “Bu boşlukta şöyle bir brief olsa da üstüne yata yata çalışsam” diyen reklamcılık öğrencileri vardır diye, brief’lerimizi açalım dedik. PunchBBDO Açık Brief içeriklerinde, daha önce hayata geçirdiğimiz işlerin brief’lerini sizinle paylaşıyoruz. Buyurun çalışın, bize gönderin, kreatiflerimiz gönderdiğiniz işlere yorum versin. Bu süreçte karşılıklı bir üretim ve kafa açma seansı yapmış olalım. Kim bilir, belki işleriyle bizi kalbimizden vurup “Gel başla” demeden duramayacağımız biri çıkar. İlk brief’imiz, geçen yıl Joker Baby için hazırladığımız Babalar Günü filminin brief’i. Fikirlerinizi, info@bbdo.com.tr adresine gönderebilirsiniz. İyi çalışmalar! #punchbbdo #açıkbrief #jokerbaby #evdekal @campaigntr @mediacatonline @marketingturkiyetr

PUNCH BBDO (@punchbbdo)’in paylaştığı bir gönderi ()

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.