MediaCat

Adobe’den corona günlerine renkli destek

Adobe salgın döneminde evinde kalanlara renkli ve rahatlatıcı bir dünyanın kapılarını aralıyor.

Adobe’den corona günlerine renkli destek

Tutulduğumuz haber bombardımanından ve geleceği tasavvur etmeye çalışmaktan yorgun düştüğümüz şu günlerde, elimizi ve zihnimizi aynı anda meşgul edebilen sanatsal uğraşılar adeta meditasyon işlevi görüyor. Tam da bu noktada Adobe; Sofi Bastos, Ann Chen, Lauren Hom, Kelli Laderer ve Steffi Lynn Tsai gibi sanatçıların illüstrasyonlarını barındıran bir boyama kitabı projesi başlatarak, meraklılarını evde geçirdikleri sıkıntılı dönemde renklerin harmonisine kapılarak bir nebze rahatlamaya davet ediyor.

Bahar ayları boyunca her hafta farklı temalara sahip yeni sayfaları yayınlanacak olan boyama kitabının ilk bölümüne katkıda bulunan çizerlerden Ann Chen, Instagram üzerinden yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer veriyor: “Sanat dünyayı kurtaramaz ama kesinlikle bir fark yaratabilir. Bu yüzden bu zor zamanlarda sanat yapmaya devam etmemiz gerektiğine inanıyorum.”

Şirketten gelen açıklama ise şöyle: “Boyama yapmak güzel bir stres yatıştırma yöntemi ve en iyi çocukların bileceği üzere, oldukça da eğlenceli. Çizgilerin içinde kalmak ya da kalmamak size kalmış, sadece sakin olun ve boyayın…”

Bir fincan kahve eşliğinde boyama yapmanın iyi bir fikir olduğunu hissettiğinizde ilgili sayfalara buradan erişebilirsiniz.

Bu gönderiyi Instagram'da gör

The past few weeks, creatives have stepped up to inspire, comfort, and educate. Art can’t save the world but it can definitely make a difference, which is why I believe we should keep making art during this difficult time. ? I love that coloring pages have pretty much taken over Instagram and I’m so excited to share another free coloring page with you, this time through @Adobe Create Magazine!! #AdobePartner ✏️ Head to my profile or stories to download this coloring page by me and see designs by @haveanicedayy_ @homsweethom @goodvibestype and @cosmo.sofi ?? As always, I’d love to see your colored pages, analog or digital. Tag me and #adobecoloringbook so I can share them in stories! ✨ I know there are a lot of things we can’t control right now and there are plenty of reasons to be angry or upset, but one thing that’s certain is we can always choose to be kind to others and ourselves. Stay home, stay healthy, and stay kind. ? #AdobeCreativeSetup #StayInStayInspired #annlettering

Ann Chen (@annlettering)'in paylaştığı bir gönderi ()

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.