MediaCat

Publicis Groupe Türkiye’de üst düzey atama

Publicis Groupe Türkiye Yönetim Kurulu’na yeni bir isim katıldı.

Publicis Groupe Türkiye’de üst düzey atama

Publicis Groupe Türkiye’de 2020’den bu yana chief trading officer olarak offline medya satınalma (PMX) operasyonundan sorumlu olan Mehmet Onur Güngör, Publicis Groupe Türkiye Yönetim Kurulu Üyesi olarak atandı. 14 yıllık Publicis Groupe geçmişiyle medya satınalmanın her alanına dokunan ve dönüşümüne liderlik eden Mehmet Onur Güngör, Publicis Groupe Türkiye’nin hızlı büyüyen medya organizasyonu çatısı altındaki üç yönetim kurulu üyesinden biri oldu. Güngör, yeni dönemde mevcut rollerinin yanı sıra, affiliate marketing (gelir ortakları) uzmanlık alanına ve bu alanda çalışan ekiplere de liderlik edecek.

Publicis Groupe Türkiye CEO’su ve Yönetim Kurulu Başkanı İnanç Dedebaş, Mehmet Onur Güngör’ün yeni göreviyle ilgili şu değerlendirmelerde bulundu: “Artan dijitalleşmeyle birlikte iletişim kanallarının hızla bölünmesi ve çoğalması, ilgili alanlara yeni yeteneklerin yetiştirilmesi, ciddi bir derinleşme/uzmanlaşma ve bununla birlikte yönetimsel olarak odaklanma ihtiyacını doğuruyor. Medya liderlik organizasyonumuzda Aylin Eker Aldinç ve Kağan Yıldızalp’in yanı sıra Mehmet Onur Güngör’ün de YK seviyesinde alacağı aktif rolle müşterilerimiz adına elzem hale gelmiş olan odaklanmayı daha iyi yapacağımızı düşünüyorum. Yıllardır sergilediği başarılı iş performansı, grup seviyesinde büyümeye olan katkısı, müşteri ve çözüm odaklı yaklaşımı, ve yeni alanlarda gösterdiği girişimci aksiyonlar ile Mehmet, içimizden yetişen liderlere çok güzel bir örnek. Bugüne dek müşterilerimiz adına çok güçlü işbirliklerinin hayata geçirilmesinde ve bunların sürdürülebilir olmasında önemli roller aldı. İnsanı ve çözüm odaklı iş yapış şekillerini her zaman süreç yönetiminin merkezinde tutan Mehmet’i gönülden tebrik ediyorum.”

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.