MediaCat

Prysmian Türkiye’de üst düzey atama

Prysmian Türkiye’de CEO olarak görev yapacak isim belli oldu.

Enerji ve telekomünikasyon kabloları üreticisi Prysmian’ın Türkiye operasyonunda üst düzey bir atama gerçekleşti. Prysmian Güney Avrupa Bölge CFO’su Daniele Mazzarella, şirketin Türkiye CEO’su olarak atandı.

1996 yılında İtalya Bocconi Üniversitesi’nden mezun olan Daniele Mazzarella, kariyerine 1997’de Thyssen Krupp Group’ta kontrolör olarak başladı. 1999’da yönetim raporlaması kontrolörü olarak atanan ve 2000 yılı itibarıyla Pirelli Kabel şirketinde kıdemli kontrolör olarak çalışan Mazzarella, 2005’te Prysmian SpA’de lojistik kontrolörü olarak göreve başladı. Mazzarella, 2007 yılında Prysmian Finlandiya CFO’su, 2011 yılı sonrasında Prysmian Kuzey Amerika ve ardından 2018’de Prysmian Güney Avrupa Bölge CFO’su olarak çalışmalarını sürdürdü.

24 yıldır Prysmian bünyesinde görev yapan Daniele Mazzarella, Prysmian Türkiye’nin yönetimini eylül ayı itibarıyla devralacak.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.