MediaCat

Cannes Lions’tan The Beko Inheritance kampanyasına Bronz Aslan

Beko’nun global kampanyası The Beko Inheritance, Print & Publishing kategorisinde Bronz Aslan’a layık görüldü.

Beko, global kampanyası “The Beko Inheritance” ile 71. Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali’nden Bronz Aslan ile döndü. İki kategoride (Print & Publishing ve Media) kısa listeye kalan iş, Print & Publishing kategorisinde Bronz Aslan’ın sahibi oldu.

Global pazarlarda nisan ayında başlatılan ve mesajını yaratıcılık ve mizahı harmanlayarak aktaran The Beko Inheritance kampanyası, VML imzası taşıyan film ile iletişime taşındı. Jack Howard’ın yönettiği filmde bir aile arasındaki miras gerilimi açıklanan sürpriz bir vasiyetle son buluyor. Beko ürünlerinin dayanıklılık ve uzun ömürlülüğüyle ilgili mesajını alışılagelmişin dışında bir hikâye ile aktararak farkındalık yaratmayı hedefleyen filmin oyuncu kadrosunda Brendan Patricks (Downton Abbey), Ross Hatt (The Gentlemen) ve Marty Cruckshank (The Crown) gibi isimler yer alıyor.

Kampanya kapsamında çok kanallı bir iletişim stratejisi izlenerek dijital medya ve influencer iletişimlerinin yanı sıra Mısır ve İspanya’da farklı etkinlikler de düzenlendi. Hazırlanan vasiyet şablonu ise influencerlar tarafından imzalandı. Kampanya basında ve sosyal medya kanallarında yaklaşık 5 milyar gösterim yakaladı.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.