PRİDA İletişim Ödülleri’nde finalistler belli oldu

PRİDA İletişim Ödülleri 2021'de kazananlar 20 Mayıs'ta açıklanacak.

05.05.2021 - 12:02 | MediaCat

PRİDA İletişim Ödülleri 2022 başvurulara açıldı

İletişim Danışmanlığı Şirketleri Derneği’nin (İDA) başarılı iletişim projelerini, sürdürülebilir işbirliklerini, iletişim emektarlarını ve sektör çalışanlarını ödüllendirmek adına bu yıl dördüncü kez düzenlediği PRİDA İletişim Ödülleri’nde finale kalan işler belli oldu.

Organizasyonda bu yıl finale kalan 95 başvurunun değerlendirmesi İDA ve Genç İDA üyelerini, iletişim ve araştırma sektörlerini, üniversite ve sivil toplum kuruluşlarını temsil eden profesyonel iletişim uzmanlarından oluşan jüri tarafından 7 Mayıs’ta gerçekleştirilecek. Ana değerlendirmede alt kategorilerde kazananların belirlenmesinin ardından En Başarılı Stratejik İletişim Uygulaması, En Başarılı Pazarlama İletişimi Uygulaması, En Başarılı Medya İletişimi Uygulaması, En Başarılı Dijital & Sosyal Medya Uygulaması büyük ödüllerine hak kazanan projeler belirlenecek.

Özel Ödüller başlığı altında Ezber Bozan Proje ödülünün sahibini PRİDA jürisi belirleyecek. Sürdürülebilirlik Akademisi tarafından Sürdürülebilirlik Fikirleri kategorisinde ve Facebook tarafından Facebook Özel Ödülü kategorisinde birer proje, işbirliği yapılan kurumların kendi değerlendirme yöntemiyle belirlenerek özel ödüle hak kazanacak.

Kazananların 20 Mayıs 2021 Perşembe günü açıklanacağı PRİDA İletişim Ödülleri 2021’de finale kalan projelere buradan ulaşabilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.