Power 100 yenilendi

Yenilenen Power 100'de pazarlama ve iletişim sektörünün etkili isimlerinin Instagram ve Twitter hesapları yer alıyor.

21.02.2018 - 10:27 | MediaCat

Power 100 yenilendi

Okurlarımıza pazarlama iletişimi sektöründe yeni bir referans noktası sunmak adına 2013 yılından bu yana Türkiye’nin en popüler pazarlama, marka, reklam, medya, iletişim, sosyal medya ve dijital blog’larını güncel verilerle listelediğimiz Power 100 listemiz, yenilenen yüzüyle karşınızda.

Kimola Analytics’in “Influencers Tendency” hizmetiyle hayat bulan yeni Power 100 listesinde pazarlama ve iletişim sektörünün etkili isimlerinin Instagram ve Twitter hesapları yer alıyor. Yenilenen Power 100 listesinde sıralama, Kimola altyapısından gelen verilere göre yeniden hesaplanarak güncelleniyor.

Listedeki ölçütler ne anlama geliyor?

Pozisyon: İlgili kişinin, bir gün/hafta/ay önceki sıralamasına göre değişimini ifade eder.

Etkileşim skoru: Kişilerin kayıtlı sosyal medya hesaplarından gelen etkileşimin bindelik oran üzerinden hesaplanmasıyla belirlenmektedir. Bu hesaplamada ortaya çıkan skor, günlük/haftalık/aylık olarak gelen verilere göre yeniden hesaplanarak güncellenmektedir.

Power 100 listesinde yer almak için ne yapmalıyım?

Power 100, Kimola desteğiyle çok yakında pazarlama ve iletişim sektöründe yer alan kişilerin kendilerini ekleyebilecekleri açık bir liste servisine dönüşecek. Bizi takip etmeye devam edin!

Power 100 listesinden ayrılmak için ne yapmalıyım?

Listeden ayrılmak için ezgidilicikik@kapital.com.tr’ye e-mail gönderebilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.