Playboy dergisi dijitalde geri dönüyor

Playboy'un yeni versiyonu, Centerfold içerik platformuyla yakın bağlantılı olacak.

14.03.2023 - 16:00 | Sencer Uçar

Matbu hayata Mart 2020’de veda eden Playboy, kendi bünyesindeki OnlyFans benzeri içerik platformu Centerfold’un yardımıyla dijitalde geri dönmeye hazırlanıyor.

Playboy’un dijital versiyonu Centerfold platformunda yer alacak ve markanın yeni iş modeli gereği içerik üreticilerine verdiği değeri yansıtacak. İlk sayısı yıl sonuna doğru yayımlanacak yeni Playboy’da ağırlıklı olarak Centerfold içerik üreticilerinin içerikleri boy gösterecek. Platformun başarılı ve gelecek vaat eden isimlerine, derginin editoryal içeriğinde ve fotoğraf çekimlerinde yer almaları için özel fırsatlar sunulacak.

Dijital Playboy’un ilk sayı kapağında, Centerforld ile çalışmaya başladığından bu yana 1 milyon doları aşkın gelir elde eden influencer Amanda Cerny yer alacak.

Lansmanı Aralık 2021’de gerçekleşen abone tabanlı içerik platformu Centerforld, OnlyFans ve diğer muadil platformlarda olduğu gibi, içerik üreticilerinin abonelik ve özel içerikler için ödeme alma gibi yöntemlerle gelir elde etmelerini sağlıyor.

Kaynak: Ad Age

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.