MediaCat

Philips’te üst düzey 2 atama

Philips Kişisel Sağlık Orta Doğu, Türkiye & Afrika Pazarlama Direktörlüğü ve Philips Kişisel Sağlık Ürünleri Türkiye Pazarlama Liderliği rollerini üstlenecek isimler belli oldu.

Philips’te üst düzey 2 atama

Philips’te üst düzey iki atama gerçekleşti. 2014 yılından bu yana Philips Kişisel Sağlık İş Biriminde önemli pozisyonlarda görev alan Hatice Vanlıoğlu Philips Kişisel Sağlık Orta Doğu, Türkiye ve Afrika Pazarlama Direktörü olarak atandı. 2016 yılında Philips’e pazarlama müdürü olarak katılan Burcu Okudur ise Philips Kişisel Sağlık Ürünleri Türkiye Pazarlama Liderliğine getirildi.

İstanbul Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nden mezun olduktan sonra profesyonel hayatına Dandy Sakız bünyesinde yetişkin sakızları kategori asistanı olarak başlayan Hatice Vanlıoğlu, iki sene boyunca First markasında çalıştı. 2002 senesinde Türk Henkel’e katılan Vanlıoğlu, çeşitli yöneticilik pozisyonlarının ardından kozmetik iş birimi pazarlama direktörü pozisyonunda görev aldı. 2014 senesinde Philips bünyesine kişisel bakım ve anne bebek grubu kategorilerinden sorumlu kıdemli pazarlama müdürü olarak katılan Vanlıoğlu, bu dönemde elektrikli epilasyon ürünleri pazarında büyük bir yenilik olan ışık atımlı tüy alma teknolojisi IPL kategorisinin Türkiye lansmanını gerçekleştirdi. 2016-2018 arasında Orta Doğu ve Türkiye bölge sorumluluğu alarak Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan, Levant ve Körfez Ülkelerinde birçok tüketici araştırmasına ve ürün lansmanına liderlik etti.

İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Burcu Okudur ise profesyonel hayatına Ülker’de ürün müdür yardımcısı olarak başladı. Daha sonra Nivea Beiersdorf Türkiye şirketinde farklı ürün gruplarında farklı görevlerde yer aldı. Okudur, 2016 senesinde Philips’e pazarlama müdürü olarak katıldı. Bu dönemde toplam tüy alma ürün kategorisinde penetrasyonu artırmak, dünyadaki en iyi pazar payı sonuçlarına ulaşılmasını sağladı. Daha sonra kişisel bakım kategori liderliği görevini üstlenen Okudur, kişisel bakım kategorilerinde yeni stratejilerin oluşturulmasına ve yeni ürün kategorileri lansmanlarıyla tüketiciyle buluşulmasına liderlik etti.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.