Effie ABD jürisinde Türkiye’den 1 isim

McCann İstanbul Stratejik Planlama Direktörü Zeynep Yağcı Yıldızlı, ABD'nin en etkili kampanyalarını belirleyen jüride yer alacak.

27.04.2022 - 16:39 | MediaCat

Effie ABD jürisinde Türkiye'den 1 isim

Pazarlama faaliyetlerini etki bazında değerlendiren ödül organizasyonu Effie ABD’nin bu yılki jürisinde McCann Istanbul Stratejik Planlama Direktörü Zeynep Yağcı Yıldızlı da yer aldı. Jüride McCann Worldgroup’u temsil eden Yağcı Yıldızlı, 28 Nisan’da sonlanacak final jüri toplantılarında ABD’nin en etkili kampanyalarını belirleyen ekipte yer alacak.

ABD’de McCann Worldgroup’u temsil etmekten büyük mutluluk duyduğunu belirten Zeynep Yağcı Yıldızlı, “Pazarlama dünyası için bir başarı kıstası haline gelmiş bu denli prestijli bir yarışmanın jüri koltuğunda McCann İstanbul adına yer almak çok gurur verici. Bu, aynı zamanda sektördeki deneyim ve birikimimize sadece Türkiye’de değil, farklı coğrafyalarda da güvenildiğinin bir göstergesi” açıklamasında bulundu.

2022 Effie ABD’de kazananlar, ödüllerine 14 Haziran’da New York’ta düzenlenecek törenle kavuşacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.