MediaCat

Philips’le ‘sıradanın ötesi’

Philips’in yeni kampanyasının merkezinde ödüllü “Afterglow” kayak filmi yer alıyor.

Philips’le ‘sıradanın ötesi’

TP Vision, Ambilight özellikli Philips televizyonlara yönelik pazarlama kampanyasına son sürat devam ediyor. Ambilight‘a yönelik yeni tanıtım kampanyasının merkezinde bu sefer, eleştirmenlerin büyük beğenisini toplayan kayak filmi “Afterglow” bulunuyor. Film, 19 Ekim’de gerçekleştirilen prömiyerinden önce, iF3’ün ” En İyi Sinematografi” ve “En İyi Kısa Film” ödüllerine layık görüldü. iF3 Uluslararası Serbest Kayak Film Festivali, kış macerası film yapımlarına yönelik en önemli film festivallerden biri olarak kabul ediliyor.

“Afterglow” kampanyası, TP Vision’ın geçtiğimiz yaz “Lightwaves” motifi ile gerçekleştirilen başarılı “Beyond the Ordinary” kampanyasının devamı olacak. Kampanya konsepti, Philips Ambilight arka plan ışıklandırmayı gözler önüne sermek için dramatik canlı ışıklandırmaya sahip yoğun aksiyon sporu sahnelerini baz alıyor. ‘Afterglow’, mevsim dönümlerini yansıtmak amacıyla kayak temaları üzerine kuruluyor.

“Afterglow”da, Alaska ve Britanya Kolumbiyası’nın en çarpıcı karlı yamaçlarında kayan dört üst düzey serbest kayakçı rol alıyor. Tüm sahneler gece çekilirken dağlar, yamaçlar ve kayakçılar adeta renkli ışığa boğuluyor. “Afterglow” Philips Ambilight TV aydınlatma teknolojisinin avantajlarını gözler önüne sererken ışığın bir deneyimi nasıl dönüştürebileceğini de gözler önüne seriyor. Ambilight, televizyonun arkasındaki duvara, ekrandaki renkler ile uyumlu bir ışık hüzmesi yansıtarak televizyon ekranını da fiilen genişletmiş oluyor.

Filmin tamamı, dünyanın dört bir yanındaki birçok film festivalinde gösterilecek.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.