MediaCat

Philips’e yeni global ajans

Markanın 300 milyon dolarlık kreatif, halkla ilişkiler ve medya hesaplarını yönetecek ajans belli oldu.

Philips’e yeni global ajans

Teknoloji devi Philips, kendisine global çapta hizmet verecek olan entegre ajans ortağını belirledi. Marka, tüm pazarlama ve iletişim faaliyetlerini birkaç yıl sürecek bir ortaklıkla Omnicom Group‘a emanet etti.

Bu anlaşmayla birlikte Philips, yeni dönemde Omnicom ajanslarından farklı ekiplerle bir arada çalışacak. Öncelikli olarak markanın kreatif çalışmalarını TBWA, medya çalışmalarını OMD ve iletişim süreçlerini ise son 10 yıldır olduğu gibi FleishmanHillard ve Ketchum yönetecek.

Philips Genel Müdür Yardımcısı ve Pazarlama ve E-Ticaret Direktörü Lorraine Barber-Miller yaptığı açıklamada, “Bir sağlık teknolojisi çözümleri sağlayıcısı olarak liderliğimizi genişletmeye çalışırken, Omnicom kişiselleştirilmiş ve ayırt edici müşteri deneyimleri sunmamıza yardımcı olarak birinci sınıf pazarlama yeteneklerimizin önemli bir parçası olacak” ifadelerini kullandı.

Omnicom CEO’su John Wren ise, “Konkur sürecinde Philips’in değişen sağlık teknolojisi endüstrisinde bir kategori oluşturmasına yardımcı olmak için yaratıcılık, kültür ve teknolojiyi birbirine bağlayan bir modelde ajanslarımızın gücünden yararlanabildik” açıklamasında bulundu ve ekledi: “Philips için entegre ajans ortağı olarak seçilmekten ve şirketin önündeki zorluk ve fırsatları yönetmesine yardımcı olacak olmaktan dolayı gurur ve mutluluk duyuyoruz.”

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.