MediaCat

P&G #banabak’ın sonuçlarını açıkladı

P&G’nin gençlik hareketi ikinci yılında büyüyor.

P&G #banabak’ın sonuçlarını açıkladı

P&G Türkiye’nin 2014 yılında başlattığı gençlik hareketi #banabak, Ocak ayında lanse edilen YouTube kanalı Salon #banabak ile kapsamını genişletmişti. P&G Türkiye ve Kafkasya Marka Direktörü Onur Yaprak ve proje yüzü Özge Özpirinçci, düzenledikleri basın toplantısında, projenin ikinci yıl sonuçlarını ve yaşadıkları deneyimleri paylaştılar.

Ünlü vlogger’ların yer aldığı Salon #banabak videoları, Ocak ayından bu yana 7,5 milyon kişi tarafından görüntülendi ve kanal bir ayda 206 bin 512 takipçiye ulaşarak YouTube’da Türkiye’nin en fazla aboneye sahip marka kanalı olarak böylelikle Türkiye ortalamasının 25 kat üzerinde abone elde etmiş oldu.

Yaprak yaptığı açıklamada, projenin P&G Global tarafından farklı ülkelere taşınmasının gündemde olduğunu, özellikle Ortadoğu ülkelerinin projeye yoğun ilgi gösterdiklerini belirtti.

Proje kapsamında hayata geçen etkinliklerle şimdiye dek 40 binden fazla üniversite öğrencisine temas eden #banabak, bu yıl da 25 şehirde 30’dan fazla üniversiteye ziyaretler düzenleyecek. Proje, “İyi görünmenin en havalı yolu, olduğun gibi olmak. Kendinden fazlasına ihtiyacın yok.” felsefesine dayanıyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.