Perili evi perisizleştirme operasyonu

Lümenin iyisi her derde deva.

06.11.2017 - 12:57 | Sencer Uçar

Perili evi perisizleştirme operasyonu

Hangi koşullara sahip olursa olsun, doğru aydınlatma yoluyla bir mekânın şartları insanların modunu yükseltecek şekilde düzenlenebilir mi?

Bu soruya bir yanıt sunma arayışındaki Philips, Avustralya’da paranormal olaylar ile ünlenmiş Quarantine Station adlı binaya dönüştürücü bir ziyaret gerçekleştiriyor. Marka, yanına aldığı bir paranormal araştırmalar uzmanı ile binanın yolunu tutuyor; mekânın perili olduğunun garantisini aldıktan sonra da bu korku dolu binayı doğru aydınlatma ile “perisizleştirme” gayretine giriyor. Aydınlatmanın yanı sıra boş binayı konforlu bir tatil evine çeviren Philips, aydınlatmanın işe yarayıp yaramadığını test etmek için de mekânın korku dolu şöhreti hakkında hiçbir fikri olmayan genç bir çifti Quarantine Station’da bir geceliğine ağırlamaya karar veriyor.

Yeniden düzenlenen haliyle Quarantine Station’da sakin bir gece geçiren çifte ertesi gün gerekli açıklamalar yapılıyor ve Philips de arzuladığı yanıtı sunmuş oluyor.

Kaynak: LBBOnline

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.