MediaCat

Hayat engel tanımaz

Toyota’dan hareketliliğe övgü niteliğinde bir reklam filmi.

Hayat engel tanımaz

Olimpiyat Oyunları ve Paralimpik Oyunları için Uluslararası Olimpiyat Komitesi ile 2024 yılına kadar sponsorluk anlaşması bulunan Toyota, hareketin gücüne inancından yola çıkarak 24 ülkede aynı anda devreye giren “Start Your Impossible” adlı yeni kampanyasını “Mobility For All” adlı reklam filmi ile başlatıyor.

Aralarında Olimpik ve Paralimpik sporcuların da bulunduğu, yaşları 1 ila 100 arasında değişen 100 bireyin hayatlarından kesitlerin sunulduğu film, tüketiciyle 2018 Paralimpik Kış Oyunları ve 2018 Kış Olimpiyat Oyunları öncesinde buluşuyor. Minik bir bebeğin emeklemesi ile açılan ve “adım adım büyüyen” filmde insanlar, önlerine çıkan tüm engellere karşı verdikleri mücadeleden asla kaçınmayarak imkânsızın peşinden koşuyor.

Hareketi herkes için eşit kılarak engelsiz bir toplum yaratma amacındaki marka, böylece alçak gönüllülük, sıkı çalışma, engelleri aşma ve asla pes etmeme gibi değerlerini vurgulamış oluyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.