MediaCat

Pepsi’nin yeni reklam yüzü Uraz Kaygılaroğlu

Oyuncu ilerleyen günlerde markanın yeni kampanyaları için kamera karşısına geçecek.

Pepsi’nin yeni reklam yüzü Uraz Kaygılaroğlu

Uraz Kaygılaroğlu, Pepsi’nin yeni reklam yüzü oldu. Kaygılaroğlu, markanın televizyon reklamlarının yanı sıra yeni kampanyaları kapsamındaki tüm çalışmalarında da boy gösterecek.

PepsiCo’nun globalde ve yerelde her zaman önde gelen sanatçılarla işbirliği yapmaya özen gösterdiğini belirten PepsiCo Türkiye İçecek Kategorisi Kıdemli Pazarlama Direktörü Aslı Önder, Uraz Kaygılaroğlu ile imza attıkları işbirliğini, “2022 yılında da Türkiye’nin en beğenilen sanatçılarından olan ve son dönemde başarılı oyunculuğu ile kendinden söz ettiren sevgili Uraz Kaygılaroğlu ile anlaşmanın heyecanını yaşıyoruz” sözleriyle değerlendirdi.

Uraz Kaygılaroğlu ise, “Pepsi, dünyanın en tanınmış yıldızlarının rol aldığı uluslararası reklam kampanyaları ve reklam müzikleri ile dünyadaki gençlerin favori içeceği ve yakından takip ettiği bir marka. Pepsi’nin tadını çok seven biri olarak teklif bana geldiğinde çok mutlu oldum. Çok keyifli bir çekim süreci bizi bekliyor” dedi.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.