MediaCat

1 Haziran’ın şanslı bebekleri

2degrees, 1 Haziran 2022’de Yeni Zelanda’da doğan tüm bebeklere maddi yardımda bulunuyor.

1 Haziran’ın şanslı bebekleri

Bir diğer Yeni Zelandalı telekomünikasyon markası Vocus NZ ile birleşen 2degrees, 1 Haziran’da tamamlanan birleşmeyi yeni bebek sahibi ailelere maddi yardım sağlayarak kutluyor.

Markanın TBWA\Yeni Zelanda ile birlikte hayata geçirdiği, mevcut adaletsizliklerle mücadele etmeye yönelik marka amacını yansıtan Fighting for Fair platformu çerçevesinde başlatılan projede 1 Haziran 2022’de Yeni Zelanda’da dünyaya gelen her bir bebek için ailelerine 220 bin Yeni Zelanda dolar (yaklaşık 145 bin dolar) tutarında maddi yardım yapılacak.

Marka böylelikle geleceğin 2degrees’lilerinin daha adil bir gelecek kurabilmelerine yardımcı olabilmeyi hedeflerken, birleşme sonrasında adaletsizliklerle mücadelede daha da kararlı olduğunu vurguluyor.

Kampanyanın ardında TBWA\Yeni Zelanda bünyesindeki From Nowhere bulunuyor. Tamamı dünyanın dört bir yanındaki ülkelerde uzaktan çalışan From Nowhere ekibi, ajansın Yeni Zelandalı müşteriler için hizmet veriyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.