PepsiCo’da Ece Aksel’e 21 ülke daha

Ece Aksel, Gelişmekte Olan Ülkeler Yiyecek Kategorisi Genel Müdürü pozisyonuna atandı.

09.04.2014 - 10:23 | MediaCat

PepsiCo

PepsiCo Yiyecek Türkiye Genel Müdürü Ece Aksel, 22 ülkeden sorumlu PepsiCo Gelişmekte Olan Ülkeler Yiyecek Kategorisi Genel Müdürü pozisyonuna atandı.

Ece Aksel2008 yılından bu yana PepsiCo Türkiye Yiyecek Genel Müdürü olarak görevini sürdüren Aksel, 2004 yılında başladığı PepsiCo kariyerinde PepsiCo’nun Türkiye Yiyecek operasyonunun başarıyla büyümesi için büyük bir tutkuyla çalıştı. Görev aldığı çeşitli rollerde, PepsiCo Yiyecek Türkiye’nin stratejik gündeminin oluşturulmasına ve başarılı inovasyonlara imza atmasına büyük katkıda bulunan Aksel, operasyonel ve uygulama mükemmelliğini sağlarken, aynı zamanda iç görülere dayalı stratejik düşünce yapısının gücünü de ortaya koydu. Robert Koleji ve arkasından Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü’nü bitiren Ece Aksel, Ohio State Üniversitesi’nde MBA’ini tamamladı. Kariyerine 1992 yılında, Procter & Gamble ABD – Cincinnati ofisinde başlayan Aksel, 2004 yılına dek ABD, Fas ve Türkiye’de çeşitli kategorilerde Pazarlama sorumlulukları aldı. PepsiCo’ya 2004 yılında Doğu Akdeniz İş Birimi Pazarlama Direktörü olarak katılan Aksel, 2007 yılında PepsiCo Türkiye Yiyecek Ticari Direktörlük görevini üstlendi. Ece Aksel, evli ve 1 kız çocuğu annesidir.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.