MediaCat

CNBC-e, Game of Thrones hayranlarını Oslo’ya götürüyor

Kanal, dizinin takipçilerini tahtın en iyi viral videosunu çekmeye çağırıyor.

CNBC-e, Game of Thrones hayranlarını Oslo’ya götürüyor

ABD yayınıyla aynı gün CNBC-e‘de başlayan Game of Thrones‘un dördüncü sezonunda izleyicileri birçok sürpriz bekliyor. CNBC-e’nin sosyal medya takipçilerine ise farklı ve büyük bir sürprizi var.

Dünyanın önemli şehirlerini dolaşan ve binlerce hayranın ziyaret ettiği Game of Thrones sergisi, 26-30 Nisan tarihleri arasında Norveç’in başkenti Oslo’da ziyaretçileri bekliyor. Oyuncuların kıyafetleri, aksesuarları, Iron Throne, üç boyutlu savaş sahneleri gibi birbirinden ilginç eşyaların olduğu sergi, Game of Thrones hayranlarının kendilerini dizinin içinde hissedecekleri bir deneyim yaşatıyor. Bu deneyimi yaşamak ve Oslo‘da iki gün geçirmek için CNBC-e’nin #ViralofThrones yarışmasına katılmanız yeterli.

#ViralofThrones ile Oslo’ya!

CNBC-e’nin resmi sosyal medya sayfalarından duyurulan yarışmaya göre kullanıcılar; 7-15 Nisan tarihleri arasında #ViralofThrones hashtag’i ile Game of Thrones hakkında çekecekleri viral videoları Vine, Instagram, YouTube, Facebook veya Twitter‘dan paylaşacaklar. CNBC-e jürisi tarafından seçilecek en iyi videonun sahibi, Game of Thrones’un Oslo’daki sergisine giriş hakkı elde ederken aynı zamanda da iki günlük Oslo tatili de kazanacak.

Yarışma hakkında detaylı bilgiye cnbce.tv adresinden ulaşabilirsiniz.

CNBC-e, Game of Thrones hayranlarını Oslo'ya götürüyor

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.