MediaCat

Park sorununa akıllı çözüm

Smart, park sürecini kolaylaştıran teknolojisini scooter’ların yarattığı park sorunuyla tanıtıyor.

Park sorununa akıllı çözüm

Bazı coğrafyalar arabaların neden olduğu gürültü ve trafikle uğraşadursun, dünyanın bir yerlerinde scooter’lar yüzünden sorun yaşayan ülkeler de var. Örneğin Almanya. Kullanımının yaygınlaşmasıyla birlikte kaldırımlarda, kamusal alanlarda ve kalabalık yollarda rastgele bırakılmış scooter’ların sayısının da arttığı Berlin’de bu araçlar yayalar için gitgide daha büyük bir sorun haline geliyor.

Sürücülerin park yeri bulmalarına yardım eden, hatta park yeri rezerve etmeleri sağlayan Ready to Park teknolojisini tanıtmak isteyen otomotiv markası Smart, scooter’ların neden olduğu kaosu kendisi için fırsata çevirdiği bir reklam kampanyası hazırladı.

Sokaklara atılıp öylece bırakılmış scooter’ların fotoğraflarının yer aldığı ilanlardan oluşan kampanyada -kısa süre önce yüzde 100 elektrikle çalışan araçlarını piyasaya süren- Smart, hedef kitlesine şu mesajı veriyor: “Keşke her elektrikli araç park etmenize yardım edebilseydi. Ready to Park. Maalesef yalnızca Smart’larda.”

BBDO Berlin imzalı kampanyanın yapım sürecini Pflanz Produktionsservice üstleniyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.