Güzelliğin sınır tanımayan gücü

Sephora'nın yeni global kampanyası yayında.

18.02.2020 - 13:37 | MediaCat

Güzellik olgusunun herhangi bir standarda, bedene veya filtreye ihtiyacı olmaksızın gücü ve özgüveni ortaya koyan bir araç olduğunun altını çizme niyetindeki Sephora, “The Unlimited Power of Beauty” (Güzelliğin Sınır Tanımayan Gücü) mottolu yeni global kampanyasını yayına aldı.

Dünyada ne kadar insan varsa o kadar farklı güzellik tanımı olduğu ilkesini savunan marka, yeni kampanyasıyla, her kadının içindeki sınır tanımayan gücü kutlaması gerektiği mesajını veriyor.

Güzellik olgusunun değiştiğine atıfta bulunan kampanya filminde izleyenlerin kendilerini hikâyenin içinde görmesi ve güzellik potansiyellerini keşfetmesi amaçlanıyor. Kendini sevme ve kimliğini ortaya koyma gücünden ilhamla hazırlanan filmde birbirinden farklı karaktere, yaşa ve tarz sahip kadınların kendi özlerine doğru yaşadıkları güzellik felsefesi işleniyor.

Avrupa ve Orta Doğu ülkelerinde yayına giren kampanyada kullanılan görseller İngiliz Fotoğrafçı Nadine Ijewere imzası taşıyor. Görsellerde parfüm, makyaj, cilt bakımı gibi farklı ürün gruplarının anlatılmasının yanı sıra markanın mesajı da ön plana çıkarılıyor.

Sephora Avrupa ve Ortadoğu Bölgesi Mağazacılık ve İmajdan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Lisa Attia, yeni kampanya filmini, “Güzelliğin Sınır Tanımayan Gücü insanların kalbine dokunuyor çünkü onlara güzelliğin gücünün herkesin iç dünyasında neler yaratabileceğini gösteriyor. Ayrıca bu kampanya aslında Sephora’nın tüm çalışanlarına ilham da veriyor. Kendilerini satış ve performansın çizdiği sınırı aşarak konumlandıran bir topluluğun üyesi olduklarını hissediyorlar. Hepimiz bu güce sahibiz. Güzellik sektöründeki çeşitliliği yüceltmek, markamızın DNA’sında var” sözleriyle değerlendiriyor.

KÜNYE

  • Reklamveren: Sephora
  • Reklam Ajansı: BETC Group
  • Yönetmen: Jonas Lindstroem
  • Sanat Yönetmeni: Florence Bellisson
  • Fotoğraf: Nadine Ijewere
  • Medya Planlama Ajansı: KR MEDIA
  • Mecra: Televizyon, Açıkhava, Sinema, Dergi, Dijital, Sosyal Medya

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.