MediaCat

Oyuna devam

Yenilenen OMO’nun yeni reklam kampanyası yayında.

OMO, yeni reklam kampanyasında “Kirlenmek Güzeldir” yolculuğuna yeni bir sayfa ekliyor. Ürün formüllerinden ambalaj tasarımlarına uzanan bir marka dönüşüm sürecine giren OMO’nun yeni kampanyasında “Vazgeçmeden, pes etmeden, eğlenmek ve gelişmek için oyuna devam” mesajı öne çıkıyor.

Kampanya, çocukların ve gençlerin kendilerine iyi gelen, onları ileriye götüren deneyimler konusunda pes etmedikleri, sporla iç içe geçmiş ilham verici anlara odaklanıyor. Kirlenmenin doğal bir sonuç olduğu bu anlarda lekeler de istikrar ve eğlencenin sembolüne dönüşüyor.

OMO Marka Müdürü Elif Yıldırımcan kampanyayı, “‘Kirlenmek Güzedir’ cümlesi pek çok kuşağı güzel anılara, bitsin istenmeyen oyunlara ve çocukluğun özgür günlerine götürüyor. Bugün marka mirasımıza anlamlı bir sayfa ekleyerek çocukların, gençlerin ve hayata güzel bir iz bırakmak isteyen herkesin düştüklerinde pes etmeden kalktıkları, yine denedikleri, kendilerini aştıkları ve oyuna devam ettikleri performans yolculuklarından ilham alıyoruz. Tabii ki bu anlarda kirlenmek kaçınılmaz. Güçlü formüle sahip yeni OMO toz ürünlerimizle lekeler yine bize emanet” sözleriyle yorumluyor.

TV, dijital platformlar ve açıkhavada yayınlanan kampanya MullenLowe İstanbul imzası taşıyor. Kampanya filminin prodüksiyonunu Panda Films üstlenirken, yönetmen koltuğunda ise Virgil Ferragut oturuyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.