MediaCat

Sweaty Betty Türkiye pazarına girdi

İngiltere’nin kadın aktif spor giyim markası Sweaty Betty, SPX bünyesinde Türkiye pazarına giriş yaptı.

Londra merkezli global spor giyim markası Sweaty Betty, SPX çatısı altında Türkiye’de faaliyet göstermeye başladı. SPX mağazalarında satışa sunulan markanın lansmanı, bugün Kemerburgaz Kent Ormanı’nda SPX Park alanında gerçekleşen etkinlikle yapıldı. Sisters’ Day adı verilen lansman etkinliğinde katılımcılar yoga, zumba ve nefes egzersizleri gibi etkinliklerde buluştu.

“Kız kardeşliği önemsediğini ve her kadının kendi bedeninde, kendine has özellikleriyle özel ve güzel olduğunu vurgulayan” markanın duruşunu, etkinlikte söz alan SPX Markalar Direktörü Ayça Demiryas, “SPX, sadece bir spor giyim markası değil. Yaşam tarzı sunan, hayatın en zorlu anlarında yanınızda olan inovatif ürünleriyle işinizi kolaylaştıran bir marka. Türkiye’de sadece SPX mağazalarında satışa sunulacak Sweaty Betty ise enerjisi hiç bitmeyecek kadınların markası olmaya aday. Yogadan pilatese, koşudan fitness’a, zumbadan adrenali yüksek sporlara dek geniş bir yelpazede sizlerle olacak Sweaty Betty parçaları blazer ceketlerinizle bile kombinlenebilir” diyerek anlattı.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.