MediaCat

Dondurmaları başkalarından koruyan teknoloji

Tillamook’tan yeni dondurmalarını paylaşmak istemeyenlere teknolojik çözüm.

Dört farklı lezzetten oluşan çikolatalı dondurma serisini tüketiciyle buluşturan gıda markası Tillamook, aynı evi paylaşan ama bu lezzeti paylaşmak istemeyenlere teknolojik bir çözüm sunuyor.

Dondurma serisinin kimselerle paylaşılamayacak kadar lezzetli oluşunu öne çıkaran Leo Burnett imzalı çalışmada marka, dondurmalara Tillamook iScreen aracılığıyla koruma sunuyor. HELO ve You Have It 3D işbirliğiyle geliştirilen ileri teknoloji ürünü Tillamook iScreen, küçük çıkıntıları sayesinde ışığı büken ve göz yanılgısıyla kalkanın arkasındakini görünmez kılan lentiküler lenslerden yapılmış malzemelerden oluşuyor.

Beş yıl kadar süren Ar-Ge çalışmaların ürünü olan Tillamook iScreen dondurma paketlerinin önüne yerleştiğinde onları görünmez kılıyor ve yabancılardan koruyor. 7 Haziran Çikolatalı Dondurma Günü kutlamaları vesilesiyle ürün markanın internet sitesinde 19,90 dolar fiyatla satışa sunuluyor.

Tillamook Pazarlama Başkan Yardımcısı Kate Boltin, “Bazı insanlar bir kaşık dolusu paylaşacak kadar nazik bazıları ise değil ki bunda hiçbir sorun yok. Açıkçası Tillamook iScreen’i bu yüzden yarattık. İstenmeyen kaşıkları Tillamook dondurmanızdan uzak tutmak ve dondurmanızın size ait kalmasını sağlamak için” yorumunda bulunuyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.