Otokoç Otomotiv’e yeni genel müdür

Emeklilik kararı alan Görgün Özdemir'in görevi devredeceği isim belli oldu.

05.03.2019 - 14:21 | MediaCat

Otokoç Otomotiv'e yeni genel müdür

Otokoç Otomotiv’de genel müdürlük görevini 10 yıldır sürdürmekte olan Görgün Özdemir, emeklilik kararı almasıyla birlikte 1 Temmuz 2019 itibarıyla bayrağı Otokoç Otomotiv Araç Kiralamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İnan Ekici’ye devrediyor. Ekici, 1 Temmuz tarihine kadar görevini genel müdür vekili unvanıyla sürdürecek.

Görev değişimini değerlendiren Koç Holding Otomotiv Grubu Başkanı ve Otokoç Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Cenk Çimen, “Görgün Özdemir, 20 yılı Otokoç Otomotiv’de olmak üzere, topluluğumuzda 30 yıl boyunca özveri ve bağlılıkla hizmet etmiştir. Otokoç Otomotiv’de 2009’dan beri süregelen genel müdürlüğü döneminde pek çok başarıya imza atmıştır. Şirketin yurtdışı yatırımı konusundaki atılımları, kendisinin liderliğinde gerçekleşmiştir. Yönetim kurulu üyeliği görevini sürdürecek olan Özdemir’e, topluluğumuz ve Otokoç Otomotiv’e verdiği emekler ve katkılar için çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Sözlerinde İnan Ekici’ye başarılar da dileyen Çimen, “Topluluğumuzun en köklü şirketlerinden olan Otokoç Otomotiv bu güne kadar her değişimden büyüyerek çıkmıştır. Dijitalleşmenin ve yıkıcı iş modellerinin hâkim olduğu günümüz dünyasında bu önemli görevi üstlenen İnan Ekici’nin de şirket stratejilerine yön vererek, Otokoç Otomotiv’i geleceğe taşıyacağına olan inancım tamdır.”  diyerek, görev değişikliğinin Otokoç Otomotiv için hayırlı olmasını diledi.

İnan Ekici’nin 1 Mart 2019 tarihi itibarıyla genel müdür vekilliğine geçmesiyle birlikte, Otokoç Otomotiv Araç Kiralama Direktörü Sabri Çimen de Otokoç Otomotiv Araç Kiralamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.