Omo Cannes Lions’a götürüyor

Deterjan markası OMO, isteyen herkesi ve amatör film yapımcılarını, annelere çocukların kirlenerek...

28.05.2009 - 12:33 | MediaCat

Deterjan markası OMO, isteyen herkesi ve amatör film yapımcılarını, annelere çocukların kirlenerek gelişip büyüyebileceğini anlatmaya davet ediyor.

3 dakika ile sınırlandırılan amatör filmler, aralarında OMO’nun da bulunduğu uluslararası 12 büyük markanın konu edileceği “GÜCÜNÜ ON İKİYE KATLA! — U12” adlı film yarışmasına katılma fırsatı bulacak. Finalist eserler, 21–27 Haziran 2009 tarihleri arasında Cannes Lion 2009 Reklam Festivali’nde gösterilecek.

OMO, yarışmanın galibine hayatının fırsatını sunarak, gezici OMO gazetecisi olarak kendi seçtiği ülkelerde anne ve çocuklarla buluşma, bölgede oynanan oyunlar ve çocuk gelişimi ile ilgili hikayeler anlatma imkanı sunuyor. Kazanan yarışmacı, tüm gezisini bir kamera ile kayda alacak ve bu kayıtlar OMO’nun global web sitesinde gösterime sunulacak.

OMO, amatör film yapımcılarını mükemmel bir organizasyona davet ediyor. Aralarında OMO’nun da bulunduğu 12 global markanın MOFILM ile yaptığı işbirliğiyle gerçekleştirilen “GÜCÜNÜ ON İKİYE KATLA! — U12” yarışması çerçevesinde, katılımcılar OMO için yeni iletişim önerileri geliştirerek, 3 dakikalık film çekecek.

En ünlü tüketici sen ol!

OMO’nun 2004 yılından bu yana tüm dünyada sürdürdüğü Kirlenmek Güzeldir felsefesi, çocuğun özgürce kirlenmesinin önemine dikkat çekiyor. Çocukların macera yaşaması ve doğayı keşfetmesi için özgür olmaya, öğrenmek ve gelişmek için de yaratıcı olmaya ihtiyacı vardır. Bu durum, onların zaman zaman eve giysileri kirlenmiş, ancak mutlu olarak gelmesine neden olur. OMO’nun güçlü formülü sayesinde annelerin en zor lekeler için bile endişelenmesine gerek kalmaz; kirler kolayca çıkarken geride çocukların öğrendikleri kalır.

Yarışmaya katılmak için hazırlanacak filmlerin de OMO’nun çocuk gelişimini savunan ve birçok kişi tarafından bilinen Kirlenmek Güzeldir felsefesini anlatması isteniyor.

3 dakikalık süreyle sınırlandırılan filmlerin, anneleri destekleyici, cesaretlendirici ve motive edici tonda olması, onlara çocuklarının potansiyelini ortaya çıkarmada yardımcı olması gerekiyor.

Başvurular, 8 Haziran 2009 tarihi saat 08.00’e kadar yapılabilecek. Yarışmaya katılmak için, www.mofilm.com adresine girerek, kayıt olunması gerekiyor. Kayıt işleminden sonra yarışma katılım koşullarına hakkında detaylı bilgilere ulaşılıyor. Bu bilgilere göre hazırlanan 3 dakikalık film, siteye yükleniyor ve böylece başvuru gerçekleştirilmiş oluyor.

Kazananlar 15 Haziran 2009’da açıklanırken, üç finalist 25 Haziran 2009 tarihinde ilan edilecek. Büyük ödülü kazanan ise 26 Haziran 2009’da Cannes Lion Reklam Festivali’nde sahne alacak.

OMO, yarışmanın galibine hayatının fırsatını sunarak, gezici OMO gazetecisi olarak kendi seçtiği ülkelerde anne ve çocuklarla buluşma, bölgede oynanan oyunlar ve çocuk gelişimi ile ilgili hikayeler anlatma imkanı sunacak. OMO gazetecisi, tüm gezisini bir kamera ile kayda alacak ve bu kayıtlar OMO’nun global web sitesinde gösterime sunulacak.

OMO marka birincisi 10.000 euro ile ödüllendirilirken, gezinin 31 Aralık 2009’a kadar sonlandırılması gerekiyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.