MediaCat

“Ölen bir daha ölemez”

Avustralyalı televizyon kanalından Game of Thrones’un ölülerine saygı duruşu.

“Ölen bir daha ölemez”

14 Nisan’da başlayan sekizinci ve son sezonuyla yalnızca ABD’de 17,4 million kişi tarafından izlenen Game of Thrones, sahnelediği beklenmedik ve şaşaalı ölümlerle izleyicilere unutulmaz bir seyir deneyimi yaşatmayı başarmış sayılı yapımdan biri.

Hal böyle olunca, dizinin halihazırda hayatta olanlara kıyasla sayıları muhtemelen daha fazla olan ölüleri de anılmayı şüphesiz hak ediyor. Tıpkı Avustralya’nın paralı televizyon kanallarından Foxtel’in yaptığı gibi: Game of Thrones’un geçmiş sezonları boyunca yaşanan yıkımlarla diziye gözlerini yuman karakterlerin ruhlarını şad eden pop-up bir mezarlık.

Khal Drogo, Joffrey Baratheon, Ramsay Bolton, Littlefinger, Tywin Lannister, Olenna Tyrell ve Hodor gibi 30’u aşkın karakterin mezar taşlarına Stark ve Barakteon Hanelerine özel hazırlanmış birer mozolenin de eşlik ettiği Grave of Thrones projesindeki tüm parçalar, ilgili karakterin kimliğine ve ölüm şekline göndermeler içeriyor.

12-14 Nisan tarihlerinde Sydney’de bulunan Centennial Park’ta meraklılarının ziyaretine açılan mezarlık reklam ajansı DDB Sydney imzası taşıyor.

"Ölen bir daha ölemez"
High Sparrow
"Ölen bir daha ölemez"
Hodor
"Ölen bir daha ölemez"
Joffrey Baratheon
"Ölen bir daha ölemez"
Khal Drogo
"Ölen bir daha ölemez"
Littlefinger

"Ölen bir daha ölemez"
Stark & Baratheon Mozoleleri

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.