Ogilvy Türkiye ‘Stratejik Planlama’da yeni bir isim

Ülkemizin önde gelen iletişim ajansı Ogilvy Türkiye'de 'Stratejik Planlama Direktörlüğü' görevini...

30.06.2009 - 10:05 | MediaCat

Ülkemizin önde gelen iletişim ajansı Ogilvy Türkiye’de ‘Stratejik Planlama Direktörlüğü’ görevini Serra Ceylan Yücel üstlendi.

Yeni görevine Haziran 2009 itibariyle başlayan Serra Ceylan Yücel, on yılı aşkın iletişim kariyeri süresince önde gelen iletişim kuruluşlarında çok sayıda yerli ve uluslararası markaya hizmet verdi.

İş hayatına 2000 yılında Team Reklamcılık’ta başlayan Serra Ceylan Yücel, Tribeca İletişim Danışmanlık’ta Araştırma Uzmanı olarak çalıştıktan sonra 2002 yılında Pars/McCann-Erickson Reklam Ajansı’nda Müşteri Grubu’na geçti.

Yücel, Ogilvy Türkiye’deki Stratejik Planlama Direktörlüğü görevine başlamadan önce, BBDO Grup’un Marka Planlama birimi Focus4’da önde gelen yerel ve uluslararası markaların stratejik planlama süreçlerinde aktif olarak rol aldı.

Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi’nden mezun olduktan sonra, Galatasaray Üniversitesi İletişim Fakültesi Reklam ve Halkla İlişkiler Bölümü’nde okuyan Serra Ceylan Yücel, 2000 yılında bölüm birincisi olarak mezun oldu. Yücel’in üç adet EFFIE Reklam Etkinliği, bir de Kristal Elma ödülü bulunuyor. Serra Ceylan Yücel, iyi derecede İngilizce ve Fransızcanın yanı sıra başlangıç seviyesinde de İspanyolca ve Almanca biliyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.