Vestel Maestro mikro sitesi yayında

Vodaco Agency tarafından tasarlanan; yeni nesil, tasarım ve teknoloji harikası buzdolabı Vestel Maestro'yu...

29.06.2009 - 16:07 | MediaCat

Vodaco Agency tarafından tasarlanan; yeni nesil, tasarım ve teknoloji harikası buzdolabı Vestel Maestro’yu farklılaştıran ve onu özel yapan temel özellikleri ön plana çıkaran mikro site yayında.

Mikro sitenin tasarımında Vestel Maestro’nun doğasından gelen şıklığı ve teknolojiyi yansıtacak bir çizgi izlenirken; ürünü benzerlerinden farklılaştıran unsurlar ayrıntılı olarak ele alınarak hedef kitlenin zihninde Vestel Maestro’nun özel bir ürün olduğu algısı yaratılması amaçlandı.

Vestel Maestro’nun tüm özelliklerinin vestelmaestro.com sitesindeki Vestel Maestro buzdolabı görseli üzerine yerleştirilmesiyle ziyaretçilere tüm özellikler arasında hızlı ve kolay bir şekilde gezebilme ve buzdolabının hemen altına yerleştirilen“yakından incele” butonu ile de buzdolabının iç ve dış olmak üzere tüm ayrıntılarını inceleme imkanı sunuldu.

Sitenin introsu için hazırlanan animasyonla Vestel Maestro’yu benzerlerinden farklılaştıran MP3 çalan ve sesli mesaj kaydeden tek buzdolabı olma özelliği etkili bir şekilde aktarılırken; Vestel’in TV reklamlarında kullandığı robottan buzdolabına dönüşüm konseptine introda da yer verilerek sitenin ürün reklamlarıyla bütünleşmesi sağlandı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.