MediaCat

Ogilvy & Mather İstanbul’a yeni dijital kreatif direktör

Arzu Uzunali, ajansta dijital kreatif direktörlüğe yükseltildi.

Ogilvy & Mather İstanbul’a yeni dijital kreatif direktör

Arzu Uzunali, dijital reklamcılık alanında 9 yıllık deneyimi boyunca; Doritos Fritos, Arçelik, Türk Telekom, TTNET, Ülker, İş Bankası, Heineken, FORD, Unilever, Turkcell, gibi bir çok büyük markanın dijital stratejisinin oluşturulması, devam iletişiminde entegre ve kreatif çözümler üretilmesi görevini gerçekleştirdi.

Kariyerine 2000’li yılların başlarında Türkiye’nin ilk dijital ajanslarından biri olan Sistemsensin‘in yazar kadrosunda başlayab Uzunali, topluluk yönetiminin ilk örneklerinden TYTZ.com ve müziksesinolsun.com gibi sitelerin geliştirilmesi ve yönetilmesi süreçlerinde görev aldı. Nokia ve Doritos gibi dönemin öncü markalarına dijital platformlarda sesini duyurması için projeler hazırladı. Sonrasında Pozitif Müzik’in basılı ve dijital mecralarının içerik üretimini gerçekleştirdi.

Pozitif’in ardından yolu Manadigital ile birleşen Uzunali, ardından 4 yıl boyunca Tribal Worldwide‘da büyük markaların dijital varlıklarına değer kattı. Türkiye’nin en çok ödül alan sosyal medya işi Doritos Akademi’nin yaratım sürecinde yer aldı ve yönetti.

Bir yıldır Ogilvy & Mather dijital departmanında kreatif grup başkanı olarak görev yapan Uzunali, 14 Şubat 2014 tarihi itibariyle görevine kreatif direktör unvanıyla devam edecek.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.