Ofisi özleyenlere…

"I Miss the Office" modern ofis yaşantısının arka plan gürültüsünü, kalabalık çalışma ortamını özleyenler için ev konforuna taşıyor.

13.04.2020 - 14:39 | Simge Şenses

Dünya çapında şartları elveren birçok şirket, coronavirus pandemisinin yayılmasını önlemek amacıyla evden çalışma sistemini sürdürmeye devam ediyor. Sistem, yolda kaybedilen zamanı daha verimli değerlendirebilme ve kendi özel çalışma alanını oluşturabilme gibi özgürlükleri beraberinde getirse de günler haftaları, haftalarsa ayları kovaladıkça kimileri için ofis ortamının özlemini çekmeye başlamak kaçınılmaz hâle gelebiliyor.

Berlin menşeli reklam ajansı Kids’in geliştirdiği internet sitesi imisstheoffice.eu bu süreçte yalnızlık çeken ve alışık olduğu çalışma ortamını özleyenler ile ofis ortamının tanıdık seslerini buluşturuyor.

Klavye tıkırtısı, telefon sesi/titreşimi, belli belirsiz mırıldanmalar, sebilden akan su ve yazıcı gürültüsü gibi normal şartlarda çalışırken kulağınıza çalınabilecek her türlü sesin yer aldığı internet sitesi, çalışma verimliliği artırma yönünde de ziyaretçilerine yardımcı olmayı hedefliyor. Üstelik bunu yaparken sayfada bulunan etkileşimli nesnelere tıklayarak hangi sesleri duymak istediğinizi seçmenize ve ofisteki çalışan sayısına karar vermenize de olanak sağlıyor.

Kaynak: Design Taxi

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.