MediaCat

ODE Yalıtım’a yeni pazarlama direktörü

ODE Yalıtım Pazarlama Direktörü olarak görev alacak isim belli oldu.

ODE Yalıtım’a yeni pazarlama direktörü

Yalıtım sektörü şirketlerinden ODE Yalıtım’da üst düzey bir atama gerçekleşti. Buna göre ODE Yalıtım’ın yeni pazarlama direktörü, bugüne dek şirketin yurtiçi ve yurtdışı organizasyonlarında farklı görevler üstlenen Ozan Turan oldu. Turan, yeni görevinde şirketin yurtiçi ve yurtdışındaki tüm pazarlama faaliyetlerinden sorumlu olacak.

Yeditepe Üniversitesi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Bölümü’nden mezun olmasının ardından Stanford Üniversitesi’nde aile şirketleri ve girişimcilik eğitimini tamamlayan Ozan Turan, kariyerine ODE Yalıtım bünyesinde ihracat satış sorumlusu olarak adım attı. Sonrasında Viessmann Birleşik Arap Emirlikleri Satış Mühendisi olarak çalıştı, 2013 – 2015 yılları arasında ODE Yalıtım Rusya Satış ve Pazarlama Direktörlüğü görevini, ardından ODE Yalıtım Asya İş Geliştirme Yöneticiliğini üstlendi. MBA eğitimini Bentley Üniversitesi’nde pazarlama ve yönetim alanında tamamladı ve sonrasında ODE Yalıtım Uluslararası İş Geliştirme Yöneticiliği ve İhracat Direktörlüğü görevlerini üstlendi.

2013 yılından bu yana Ernst & Young Next Gen Türkiye Elçisi olan Turan, Türkiye İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği (İMSAD) Dış Ticaret Komisyonu, Isı Su Ses ve Yangın Yalıtımcıları Derneği (İZODER) Dış Ticaret Çalışma Grubu ve Aile İşletmeleri Derneği (TAİDER) üyelikleri ile sivil toplum alanındaki çalışmalarına da devam ediyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.