Carrefour Fortnite evreninde

Fortnite ve Carrefour'dan geleceğin Carrefour'una yaratıcı bir öngösterim sunan işbirliği.

05.07.2021 - 11:57 | Simge Şenses

Carrefour Fortnite evreninde

Carrefour, Fortnite işbirliğinde oyuncuların sağlıklı beslenerek karakterlerinin enerji ve reflekslerini geliştirebildiği harita projesi The Healthy Map’i başlattı.

Süpermarket zinciri, Twitch gibi yayın platformlarında en çok takip edilen oyunlardan biri olan ve geçtiğimiz yıl 350 milyon oyuncu tarafından oynanan Fortnite’ın ilgi çekici evreninde gerçekleştirdiği bu enstalasyonla oyuncu hedef kitlesi karşısındaki görünürlüğünü artırmayı hedefliyor.

Sağlık puanlarını artırmak için şifa kitleri ve iksirler kullanan oyuncuların bunu Carrefour mağazasından aldıkları meyve, sebze ve balıklarla yapmalarını mümkün kılan proje, Publicis Conseil’in yaratıcılığının ve Fortnite haritalarının tasarımcıları MakaMakes ve Beyond ekiplerinin teknik becerisinin ürünü.

Harita aynı zamanda oyunculara yarının Carrefour’una dair ipuçları da sunuyor: Elektrikli şarj istasyonu ve biyometanla çalışan kamyonları ile daha ekolojik ve sorumlu bir süpermarket, sorumlu bir balıkçılık bölgesi, organik meyve ve taze sebze tarlalarına sahip, hayvan refahına saygılı bir çiftlik.

Kaynak: The Stable

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.