MediaCat

40. Grafik Tasarım Sergisi’ne başvurular başladı

8 Ekim – 8 Kasım tarihlerinde ziyarete açılacak olan sergi için son katılım tarihi 30 Temmuz 2021.

40. Grafik Tasarım Sergisi’ne başvurular başladı

Grafik Tasarımcılar Meslek Kuruluşu (GMK) tarafından düzenlenen Grafik Tasarım Sergisi 40’ıncı yaşını kutluyor. Kurukahveci Mehmet Efendi ana sponsorluğunda düzenlenen GMK 40. Grafik Tasarım Sergisi’nde yer almak isteyen grafik tasarımcılar için son erken katılım tarihi 2 Temmuz, son katılım tarihi ise 30 Temmuz olarak belirlendi.

40. Grafik Tasarım Sergisi'ne başvurular başladıGrafik Tasarım Yarışması’nın Seçici Kurulu’nda bu yıl Aslı Altay, Gülizar Çepoğlu, Murat Celep, Ozan Karakoç, Özlem Özkal, Serdar Benli ve Umay Çubukçu; Öğrenci Projeleri Seçici Kurulu’nda Emel Karadeniz, Mesut Uğurlu ve Ulaş Uğur yer alıyor. Eylül 2020 itibarıyla üretilmiş işlerin yer alacağı sergi 25 kategoride başvuruları kabul edecek. Bu yıl 8 Ekim – 8 Kasım tarihleri arasında Tophane-i Amire Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleşecek sergide grafik tasarım ödüllerinin yanı sıra pek çok özel ödül 8 Ekim’de düzenlenecek çevrimiçi bir yayında sahiplerini bulacak.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

GMK (@gmk_turkey)’in paylaştığı bir gönderi

Serginin görsel kimlik tasarımı, geçtiğimiz yılki yarışmada İlan (Gazete/Dergi) Tasarımı kategorisinin kazananı olan Kaan İşcan’ın imzasını taşıyor.

GMK üyesi olma koşulu aranmaksızın tüm grafik tasarımcıların başvurabileceği sergiye ilişkin ayrıntılı bilgi ve başvuru için etkinliğin internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.