MediaCat

Nutricia Türkiye’ye yeni genel müdür

Nutricia Türkiye’de genel müdür olarak görev alacak isim belli oldu.

Nutricia Türkiye’ye yeni genel müdür

Anne ve bebek beslenmesiyle medikal beslenme ürünlerini tek çatı altında toplayarak, yaşamın tüm evrelerindeki beslenme ihtiyaçlarına çözümler sunan Nutricia’da üst düzey bir atama gerçekleşti. Buna göre, Nutricia Türkiye Genel Müdürü Dr. Yalım Üner oldu.

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olmasının ardından kariyerine 1986 yılında hekim olarak başlayan Dr. Yalım Üner, 1989 yılında Milupa Karadeniz Bölge Müdürü oldu. Danone bünyesine 1995 yılında Nutricia Anne Bebek Beslenmesi Medikal Danışmanı olarak katılan Dr. Üner, ardından sırasıyla Nutricia Medikal Direktörü, Orta Avrupa ve Yakındoğu Bölgesi Ar-Ge Direktörü, Medikal ve Kurumsal İlişkiler Direktörü olarak görev aldı.

2016 –  2017 yılları arasında Danone Türkiye bünyesinde faaliyet gösteren sütlü ürünler, su, anne bebek beslenmesi ve medikal beslenme birimlerinin iletişim, kurumsal ilişkiler, ruhsatlandırma, etik uyumluluk ve hukuk departmanlarından sorumlu genel sekreterlik sorumluluğunu üstlenen Dr. Üner, 2017 yılından bu yana Nutricia Anne Bebek Beslenmesi Genel Müdürü olarak çalışmaktaydı.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.